Lütfen Bekleyiniz
Asla şifrenizi istemiyoruz! Profil isminizi paylaşmanız yeterlidir.

Ek bilgi: Şifrenizi isteyen internet sitelerinden ve kişilerden sakınınız. Aksi takdirde isteğiniz dışında sizin hesabınız başka hesapları takip eder, beğeni gönderir vb. eylemler gerçekleşir.

TakipciKedi asla şifrenizi istemez. %100 güvenlidir.

TakipciKedi kendi datası ile satış yapan tek sosyal medya şirketidir.
Tüm hesaplarımız %100 Türk’tür.

Arzu edilmesi durumunda yabancı datamızda mevcuttur. Ancak en çok satan ürünümüz %100 Türk kullanıcılarımızdır ve bu özelliğimiz, rakiplerimizden en büyük farklarımız arasındadır.

Hesabınızı takip eden kullanıcıların %100 Türk olmaları büyük bir prestijdir.
Düşme asla yaşanmaz!

TakipciKedi kendi datası ile hareket eden tek sosyal medya ajansıdır. Dolayısıyla benzer hizmetleri veren internet siteleri ve kişilerde yaşanan %90 - %95’lik düşmeler asla yaşanmaz.

Ek bilgi: Benzer hizmetleri veren internet siteleri ve kişiler bu tip hizmetleri başka kullanıcıların şifrelerini ‘’takibe takip’’ yöntemi ile alıp satış yapmaktadır. Dolayısıyla insanlar takip etmedikleri profilleri zorla takip ettirilmektedir ve bunu fark ettikleri an un-follow yaparlar. Hatta olumsuz yorumlar, spam, küfür gibi negatif aksiyonlar almaktadırlar. Bu yüzden lütfen bu tip kişi ve internet sitelerinden hizmet satın alarak hesabınızı tehlikeye atmayınız.

TakipciKedi.com %100 legal, %100 müşteri memnuniyeti ve en iyi fiyat garantisi ile hizmet verir.
Cevap: Satın Al sayfasından takipçi, beğeni veya benzeri hizmetlerin miktarını seçerek sipariş verebilirsiniz. Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra TakipciKedi satış temsilcisi sizinle irtibata geçerek hizmetin hesabınıza yüklenmesi konusunda memnuniyet ve hız ile yardımcı olacaktır.

Arzu ederseniz bizlere +905373370656 hatlı numaramızdan veya Skype adresimiz: takipcikedi üzerinden her zaman ulaşabilirsiniz.

Satın aldıktan sonra, takipçiler, beğeniler hesabıma nasıl yüklenecek?

Takipçi, beğeni veya diğer hizmetlerimizi satın almanız ile birlikte bilgileriniz bize ulaşmış olacaktır. TakipciKedi.com, satış temsilcilerimiz ihtiyaç durumunda sizinle irtibata geçerek veya derhal siparişini işleme alarak aktarımı başlatıyor olacaktır.
Koca bir hayır! Kişisel veya şirket hesaplarınıza bizim metriklerimizde takipçi veya beğeni sağlamanızın hiç bir zararı kesinlikte yoktur. Tam aksine inanılmaz büyük avantajları vardır. Bu faydaları sıralamak gerekirse;

1. Prestij sağlar. Bir profili 100 kişi ile 1000 veya 10.000+ kişi takip etmesinin arasında çok büyük farklar vardır. Ayrıca bu takipçilerin %100 Türk olması hesabınıza çok daha büyük bir artı ve prestij sağlar.

2. Benzer isimdeki kişilerin, rakiplerin veya benzer işi yapan rakiplerinizin önüne geçerseniz. Instagram, Facebook veya Twitter’in en çok etkileşim alan, takipçisi olan hesapları listeleme sırasında öncelik verdiğini kolayca görebilirsiniz.

Örneğin çanta satan bir butiğiniz olduğunu düşünün #çanta hastag’i ile paylaşılan resimler arasında en çok etkileşim alan hesapları öncelikli görüyor olacaksınızdır.

Veya sizinle aynı ismi ve soy ismi paylaşan başka kişiler olduğunu varsayalım bu noktada en çok takipçisi olan hesabın 1. sırada geldiğini kolayca görebilirsiniz.

3. Hesabınızın onaylı yani mavi tikli hesap (verified account) olmasını istiyorsanız yine çokça takipçinizin ve etkileşimin (beğeninin) olması gerekmektedir. Instagram, Facebook, Twitter bu talepleri incelerken hesabın takipçi sayısını ilk metrik olarak algılar.
Tabi ki mümkün! Dilerseniz hemen aktaralım dilerseniz istediğiniz hızda aktaralım. Örneğin 10.000 adet instagram takipçisi satın aldınız ve bunun 10 günde gelmesini istiyorsunuz. Böyle bir talepte takipçilerinizi günlük 1.000 adet olarak gönderiyor olacağız. takipcikedi.com’da her şey mümkün! Çünkü biz uzun yıllardır bu sektörün en öncü ve yenilikçi ajansıyız!

Eğer kişisel veya şirket olarak herhangi bir sosyal medya ürününe ihtiyaç duyuyorsanız TakipciKedi.com en doğru ve en güvenilir adrestir.
Tabi ki mümkündür :) Arzu ederseniz %100 Türk ve Bayan takipçi veya Bay takipçi sağlayabiliriz.

takipcikedi.com’da her problem için bir çözüm vardır.
TakipciKedi.com, ICAT Technology LTD Şirketinin bünyesinde 2006 yılından beri Türkiye’nin ve Dünya’nın en büyük şirket ve kişilerine yıllardır kusursuzca hizmet vermektedir.

Güvenilir alışveriş yapabileceğiniz tek kurumsal takipçi ve beğeni gibi hizmetler veren sosyal medya ajansıdır.
En ekonomik fiyat garantisi ile çalışıyoruz. Neden mi? Çünkü takipcikedi.com ana satış bayisidir. Ana bayi olarak bizden alım yapıp üzerine koyup müşterilerine satan yüzlerce kişi vardır.

Eğer şu an bu sayfadaysanız bilin ki en uygun fiyattan alıyor olacaksınız tüm hizmetlerimizi.

Örneğin piyasada 1.000 adet %100 Türk Facebook takipçisi minimum 40-50 TL fiyatlarında satılırken bizden direkt 30 TL gibi uygun bir fiyata alırsınız. Bunun sebebi belirtmiş olduğumuz gibi zaten başkasındanda alsanız aslında ana bayi, yani takipcikedi.com’dan geliyor olacak siparişiniz.

%50 civarı daha pahalı ödememek için direkt bizimle irtibata geçip, takipcikedi.com üzerinden alım yapabilirsiniz.
Siparişinizi oluştururken belirttiğiniz e-mail adresine ve cep telefon numaranıza güncel fiyatlar size sürekli bildirilecektir. Ayrıca düzenlenen kampanyalar ve indirimler sizlere MAİL ve SMS ile ulaştırılacaktır.
WhatsApp'a Bağlan
Merhaba, size WhatsApp üzerinden yardımcı olabilirim.